Viimased postitused

Süvamahuti Molok Ragn-Sells

Üks asi, mis hoone projekteerimisel enamasti unarusse jääb

Projekteerides uut korterelamut või büroohoonet, on iseenesestmõistetav, et projekti kaasatakse nii kütte-, ventilatsiooni-, vee- ja kanalisatsiooni- kui ka elektrisüsteemid. Igapäevaeluks vajaminev peidetakse ümbruskonnaga sobivasse esteetilisse tervikusse, ent enamikel juhtudel unustatakse sealjuures veel üks argipäeva kuuluv samavõrd oluline süsteem – jäätmekäitlus.

5 asja mida tuleb teha, et oluliselt suurendada pakendite ringlussevõtmist

PRESSITEADE: 01.03.2021 Ragn-Sells AS-i poolt kokku kogutud pakendijäätmed suunatakse sorteerimisele ja täna suudame sellest massist materjalidena ringlusse suunata ligi 50%. Seega pole aus üldistada, et pakendimassist on võimalik kätte saada vaid 15% materjali ja enamus saadetakse otse põletusse. Samas on  oluliselt vaja parandada riiklikku järelevalvet, mis aitaks möödunud nädalal avalikkuse ette jõudnud rohepesuskeeme ennetada ja […]

Avalöök 2021

Kuidas korraldada sündmust eriolukorras?

Viimasel aastal on suursündmuste korraldamine olnud tugevalt pärsitud, kuid ometi mitte võimatu. Ragn-Sellsi töötajate jaoks on üheks oodatumaks sündmuseks iga-aastane Avalöök, millest võtab osa üle 200 töötaja. Eriolukorrale vaatamata, ei jäänud sündmus ka sel aasta pidamata ning koostöös sündmusturundusagentuuriga Kuusk OÜ mõeldi välja eriline ja kaasahaarav kontseptsioon.

Ragn-Sells pärjati taas pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega

Ragn-Sells pärjati taas pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega

2018. aastal tunnustati Ragn-Sellsi Sotsiaalministeeriumi poolt loodud programmi raames pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega. Möödunud aasta detsembris toimus saadud tunnustuse järelhindamine ning on suur rõõm tõdeda, et Ragn-Sellsi tegevust hinnati taaskord kõige kõrgema ehk kuldtaseme vääriliseks!

Ragn-Sells arendab Eestis Euroopa suurimat ringmajandusprojekti

Eestis on hinnanguliselt 600 miljonit tonni põlevkivituhkasid, mis täna seisavad ladestatult hunnikus, võttes enda alla umbes Maldiivide suuruse pindala. Need Ida-Virumaale omased mäed on tegelikult keskkonnale oma suure aluselisuse tõttu ohtlikud. Otsides probleemile lahendust, alustas Ragn-Sells viis aastat tagasi põlevkivituhkade teadusuuringutega.

Konteinerite puhastamine lumisel ajal

Väike tegu, suur tänu – talvine konteinerite puhastamine

Ragn-Sellsi jäätmeveoga tegelevad autojuhid on üks vägev tiim, kelle abivalmidus ja sitkus leiab igapäevaselt kiitust ka klientide poolt. Oleme hea meeskonna üle väga uhked ning toonuse hoidmiseks edastasime autojuhtide poolt jaanuaris kõikidele klientidele konteinerite puhastamisega seotud pisikese meeldetuletuse. Nüüd toome välja mõned head ja halvad näited, millest mahutite puhastamisel juhinduda.

Rohetiiger

Ragn-Sells on üks Rohetiigri asutajaliikmetest

27. jaanuaril avalikustati uus ringmajandust ja vastutustundlikku majandusmudelit edendav Rohetiigri esindusorganisatsioon, kuhu teiste seas kuulub ka Ragn-Sells. Organisatsiooni eesmärk on ühendada Eesti ettevõtted, kes soovivad kohalikku majandust muuta keskkonnasäästlikumaks ja kestlikumaks. Rohetiigri eestvedaja Mihkel Tammo sõnul soovib Rohetiiger olla ühendav ehk tuua kokku mitte ainult sarnaselt vaid ka teistmoodi mõtlevaid ettevõtteid.

Märtsis uuenevad Ragn-Sellsi tüüptingimused

Alates 1. märtsist 2021 hakkavad kehtima uuenenud Ragn-Sellsi tüüptingimused ning sellega seoses toome lühidalt välja mõned punktid, mis parema teeninduse huvides täpsustatud ja uuendatud saavad. Näiteks anname teada, et kõige mugavam ja soovituslikum viis on lepinguid edaspidi sõlmida ja muuta Ragn-Sellsi iseteeninduskeskkonnas ning keskkondliku jalajälje pisendamiseks me äriklientidele paberarveid enam ei väljasta.

Notpla Ooho

Notpla – innovaatiline idufirma kaotab vetikatega plastiku

Juba veidi vähem kui poole aasta pärast, 3. juulil, hakkab kehtima ühekordse plasti direktiiv, mille eesmärk on ühelt poolt vähendada plasttoodete kasutamist ning teisalt suurendada tootjapoolset vastutust. Direktiiviga seoses peavad Euroopa Liidu liikmesriigid hakkama mõtlema jätkusuutlikumate lahenduste peale ning on rõõm tõdeda, et ettevõtteid, kes otsivad alternatiive, on juba üksjagu. Üheks selliseks näiteks on Notpla.

Millal on parim aeg helistada klienditoe telefonile

E-kanalite kasutamine üha kasvab ja Ragn-Sells on viimastel aastatel iseteeninduse arendamisse väga palju panustanud, mille tulemusel on valminud üks lihtsaim ja parima kasutajamugavusega iseteenindusi. Siiski ei ole kuhugi kadunud meie kõnekeskus, mis vastab klientide küsimustele esmaspäevast reedeni kell 8.00-17.00. Tulenevalt statistikast laekub kõige rohkem klientide Ragn-Sellsi klienditoe numbrile esmaspäeva hommikuti ja neljapäeva pealelõunasel ajal. KÕNEKESKUSES […]