9 võimalust jäätmekäitlus omanäoliseks muuta

Süvamahutite eeliseks on ruumisäästlikkus, puhas koduümbrus ja väiksemad teeninduskulud. Kuid kas teadsid, et oluliseks otsustuskohaks saab tihtipeale ka süvamahutite välimus? Ragn-Sells pakub Eesti turul suurimat valikut mahutite suuruseid, lisasid ja viimistlusvõimalusi. Tänu sellele saab jäätmekäitluslahenduse sobitada hõlpsasti kokku ümbritseva elukeskkonnaga. Tutvu kõigi võimalustega allpool.

Lai värvivalik või hoopis enda poolt valitud foto

Mahutile saab ümber valida komposiitmaterjalist (5 eri värvi) või alumiiniumist ümbrise (võimalik valida mistahes värv). Kes otsib eriti personaalset lahendust, saab konteineri katta ka enda poolt valitud fotoga!

Erinevat värvi kaaned

Jäätmete liigiti sorteerimise hõlbustamiseks on mahutitele võimalik valida ka sobivas toonis kaas 7 eri värvi seast: kollane, pruun, punane, roheline, sinine, oranž ja hall.

Ruudukujuline mudel

Kui enam oleme harjunud nägema ümara vormiga süvamahuteid, siis tegelikult on võimalus valida ka betoonist ruudukujuline mudel, millesse saab paigaldada erinevaid mooduleid. See võimaldab ühte konteinerisse koguda kuni kolme eri liiki jäätmeid.

Spetsiaalne sisu klaas- ja biojäätmetele

Klaasi ja biojäätmete kogumiseks pakume spetsiaalset tugevast materjalist sisu, mis hoiab ebameeldivad lõhnad ja vedelikud kindlalt endas.

Üks võti kõikidele mahutitele

Soovi korral on võimalik süvamahutitele paigaldada spetsiaalne lukustus, tänu millele pääseb kõikidele jäätmeliikidele ligi vaid ühe võtmega!

Võimalus koguda patareisid

Patareide kogumispunktide otsimine on paljude jaoks tülikas, mistõttu saame süvamahutitele paigaldada soovi korral ka spetsiaalse patareide koguri.

Mugav ja turvaline kaane avamine

Tead seda hetke, kui käed on erinevaid kotte täis, äravisatav jäätmekott ei taha õieti mahutisse mahtuda ja kaas vajub muudkui kinni? Tüütu. Mugavust ja turvalisust pakub spetsiaalselt paigaldatav lukk, mis hoiab tõstetud kaane avatuna.

Võimalus avada terve kaas

Vajadusel saab mahukamate jäätmekoguste viskamiseks paigaldada kaane külge ka spetsiaalse liigendi, mis võimaldab kaane avada kogu selle ulatuses.

Kui maasse kaevata ei saa

Kohtades, kus maa-aluse konteineri kasutamine on raskendatud (pinnast läbivad veeotorud, kaablid jmt) on meil valikus Light ja Plus mudelid. Nendele on võimalik lisada samad funktsionaalsused ja viimistlusvõimalused nagu klassikalistele süvamahutitelegi.

Ragn-Sells on ainuke Molok süvamahutite edasimüüja Eestis.

Rohkem infot: MolokClassic | MolokDomino

Loe lisaks:

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.