UUS! Ettevõtted saavad näidata enda jäätmekäitluse taset

Jäätmed on tänases maailmas üks väärtuslikumaid ressursse ja moodustab suure osa ettevõtte jalajäljest. Ragn-Sellsi reThink sertifikaat on esimene samm ettevõtte jätkusuutlikuma tuleviku suunas. Kui erinevate keskkonnasertifikaatide taotlemine on üldiselt keeruline ja kallis, siis reThink teenus on kliendi jaoks kõige lihtsam ja soodsam viis alustada ettevõtte jätkusuutlikkuse tõstmisega.

Saa teada, kuidas jäätmeid õigesti koguda ja mis neist edasi saab

reThink teenuse raames käib Ragn-Sellsi esindaja koos kliendiga läbi kogu jäätmeahela ja annab personaalse tagasiside, kuidas seda tõhusamaks muuta ja ringlahendustele üle liikuda.

Põhjalik kaardistus
Viime koos kliendiga kord aastas läbi põhjaliku auditi, mille raames kaardistatakse ettevõtte jäätmevood ja käitluslahendused.

Tagasiside ja ettepanekud
Külastuse järel anname kliendile põhjaliku tagasiside ja parendusettepanekud, kuidas jäätmekäitlus säästlikumaks muuta.

Taset tõendav sertifikaat
Hindame ettevõtte jäätmekäitluse taset ning väljastame tunnistuse, mida saab kasutada edasises jätkusuutlikkuse alases töös.

Teenusega panustad säästva arengu eesmärkidesse

Ragn-Sells on kogu enda tänase äritegevuse ehitanud üles ÜRO globaalsetest eesmärkidest lähtuvalt. Läbides reThink teenuse aitab 12. eesmärki panustada ka sertifitseeritud ettevõtte. Kui ÜRO eesmärgid ja ringmajanduse põhimõtted on esiti veel ähmased – mis need on ja miks neid vaja on –, siis selleks oleme loonud teenusega kaasneva spetsiaalse digikoolituse, mis neid selgitab ja paremini mõista aitab.

reThink sisaldab eestikeelset ringmajanduse ja ÜRO säästva arengu eesmärkide digikoolitust.

reThink aitab Prantsusmaa suurtootjal jäätmeid vähendada

Põrandakatete tootja Tarkett on üks paljudest reThink sertifikaadi saanud ettevõtetest Rootsis. “Tarkett on äärmiselt huvitatud oma tootmises ringluse loomisest ja see sertifikaat tõendab, et nad liiguvad õiges suunas,” ütleb Ragn-Sells Rootsi vanem müügijuht Patrik Kullberg. Rootsis on reThink sertifikaati antud välja juba 2019. aastast.

Loe rohkem:

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga