Sorteerimisäpp RagnCycle uuenes!

Eelmisel nädalal toimus sorteerimisäpi RagnCycle esimene uuendus. Uuenduste nägemiseks pole tarvis teha muud, kui äpp sulgeda ja seejärel see uuesti avada. Või kui Sul äpp veel puudub, lae see alla kasutades otsisõna “RagnCycle” või klikates sobivale keskkonnale allpool:

NB! Uuematele Androididele võib rakenduse allalaadimine ebaõnnestuda. Tegeleme rakenduse uuendamisega! 05.05.2023

Mis uuenes?

 • Ühtlustatud ikoonid – äpis on nüüd kasutusel samad ikoonid, mis Ragn-Sellsi kleebistel ja sorteerimisjuhenditel.
 • Korrastatud värvid – ikoonide kõrval olevad värvid on nüüd samuti vastavuses Ragn-Sellsi kleebiste värvidega.
 • Parandused – parandatud said mitmed kirjavead ja ebatäpsused, sh mitmete jäätmete sorteerimise selgitused.
 • Täiendused – lisandusid üksikud uued jäätmeliigid, nt ühekordsed kaitsemaskid ja täienesid mõned otsingusõnad.

Tagasiside on jätkuvalt oodatud!

Kui otsid mingit märksõna, aga äpp ei leia vastust või avastad, et mõni koht on vigane/ei avane, anna sellest meile kommentaaridesse teada!

4 Kommentaari

 1. Miks peab panema kõik jäätmed ühte konteinerisse (kiri peal “Pakendi- ja paberijäätmed) – võiks olla vähemalt paberi-papi, klaasi, metalli ja plasti jaoks vastavalt märgistatud eraldi konteinerid. Praegu on nii, et kui konteinerisse sisse vaatad, siis ehmud: kes seda segamini hunnikut edasi sorteerima hakkab?

  1. Tere! Kas Teil on võimalus saata foto mainitud konteinerist, kus oleks näha ka kleebis, aadressile info@ragnsells.ee? Ragn-Sells selliseid kleebiseid nagu “pakendi- ja paberijäätmed” ei väljasta. Juba aastaid kogume eraldi segapakendeid, kusjuures palume paberpakendid panna paberijäätmete konteinerisse, mille olemasolu on kohustuslik ka Kohila vallas alates 5 korteriga elamute juures. Samuti soosime ja loome üha enam võimalusi pakendite kolmeks kogumiseks – just nagu Te mainisite, ehk palume eraldi koguda metall- ja plastpakendeid, klaaspakendeid ja paberit ja kartongi.

 2. Tere!
  Olen informeerinud Teid ja valda et me külastame oma suvekodu Lohusuus ainult suve jooksul 2-4 korda ja mingeid jäätmeid sinna kunagi ei jäta vaid võtame prügikottiga kaasa.
  Prügiauto ei sõida ühtegi liigset meetrit, – võib mööda tänavat sõites teha vaid hetkelise peatuse et veenduda prügikoti puudumises.
  Millised kulutused siis me oleme Teile tekitanud?

  Lugupidamisega
  Liina Rodi
  Arvo Rodi
  5110551

  1. Tere! Kahjuks ei saa me selle murega Teid aidata. Korraldatud jäätmeveo tingimused kehtestab kohalik omavalitsus ja seetõttu on neil ka ainuõigus anda vabastusi. Vabastuse saamiseks pöörduge palun selle omavalitsuse poole, kus Teie kinnistu asub.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga