UUS! Sorteerimise äpp

Sorteerimist lihtsustava äpi RagnCycle beetaversioon on nüüd App Store‘s ja Google Play‘s saadaval!

Mis saab edasi jogurtitopsist? Aga kas aerosoolipudeli võib panna pakendikonteinerisse? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad nüüd kiirelt vastuse Ragn-Sellsi uuest sorteerimise äpist! Laadides alla Ragn-Sellsi sorteerimisrakenduse RagnCycle, saad lihtsa vaevaga toksida sisse märksõna ning lugeda juhiseid, kuhu jääde viia ja mis sellest edasi saab.

Aita arendada!

Tegemist on täna veel beetaversiooniga, mis tähendab, et kindlasti ei ole asjade nimistu lõplik ja siin-seal esineb ka muid kohti, mida lihvida. Siinkohal palve – kui otsid mingit märksõna, aga äpp ei leia vastust, siis saada see meile ja me lisame selle järgmise uuenduse käigus. Tagasisidet ootame info@ragnsells.ee või siiasamasse kommentaaridesse!

Saadaval neljas keeles

Rakendus on üles ehitatud kõigi nelja Ragn-Sellsi turu jaoks – lisaks eestikeelsele versioonile on äpp ka rootsi, norra ja taani keeles – seega peale rakenduse allalaadimist, vali meelepärane keel ja salvesta. Tulevikus lisandub ka vene- ja inglisekeelne versioon.

5 Kommentaari

  1. Tere, palun lisage siia artikklisse otse allalaadimise nupud äpi-huvilistele. Lihtsam kohe kasutama hakata. Aitäh ja edu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga