Eesti parimaks juhiks valitud Kai Realo asub juhtima Ragn-Sellsi

23. augustil lahkub ametist Ragn-Sells Eesti senine juhatuse esimees Rain Vääna ning ettevõtet asub juhtima Eesti üks tunnustatumaid tippjuhte Kai Realo.

Ragn-Sells Eesti senine juht Rain Vääna hindab uut juhti kõrgelt: „Mul on väga hea meel Kai Realot Ragn-Sellsi uue juhina tervitada. See näitab Ragn-Sellsi brändi tugevust ja head mainet, kui Eesti üks hinnatumaid juhte on otsustanud Ragn-Sellsi tiimiga liituda.“ Vääna usub, et Realo liitumine toob kogu sektorile juurde positiivset kuvandit ja mõnusat energiat: „Ragn-Sells on heades kätes ja liigume oma visiooniga edasi – pakkuda klientidele väga head teeninduskogemust, ringmajandust toetavaid lahendusi ja oma töötajatele väga toetavat ja motiveerivat töökeskkonda.”

Kai Realo. Foto: Kaupo Kikkas. Allikas: Edasi

Ragn-Sellsi pakkumine jõudis Realo sõnul temani täpselt õigel hetkel: „Olen 16 aastat töötanud Statoilis/Circle K-s ning see on olnud fantastiline teekond. See ettevõte ja need inimesed on suures osas kujundanud mind selliseks juhiks nagu ma täna olen ning olen neile selle eest väga-väga tänulik. Kui mõtlesin sellele, millega oma töine elu järgmistel aastatel siduda, ei olnud mul kahtlusi, et see peab olema seotud meie kõigi jaoks väga olulise teemaga – nimelt keskkonnasäästlikkuse, ringmajanduse ja jätkusuutlikkusega. Ragn-Sells tööpakkumine jõudis mu ellu väga õigel hetkel.“

„Ragn-Sellsi tegevusvaldkond on mulle mitmes osas veel uus ja tundmatu, aga ettevõtte liidriroll ringmajanduse eeskõnelejana on mulle väga südamelähedane. Olen kindel, et saan ka selle ettevõtte juhtimisel kasutada kõiki neid oskuseid ja teadmisi, mida olen Circle K-s omandanud. Kuigi on raske oma senisest meeskonnast lahkuda, ootan uute kolleegidega tutvumist ja uude valdkonda sisseelamist suure õhinaga,” sõnas Realo.

Rain Vääna. Allikas: Director

Maailm vajab inimesi, kes on valmis juhtima rohepööret ning oleme tänulikud, et Ragn-Sellsil on just niivõrd tugevad juhid! Enam kui 8 aastat Ragn-Sells Eestit juhtinud Rain Vääna on andnud märkimisväärse panuse nii ettevõtte kui kogu sektori arengusse. Oleme tehtud töö eest väga tänulikud ja soovime Rainile põnevaid uusi väljakutseid!

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga