Aivar Lõhmus asus tööle Torma Prügila tegevjuhina

Pikaaegne Väätsa Prügila juht Aivar Lõhmus alustas 1. aprillist tööd Torma Prügila tegevjuhina. Torma Prügila tegevuses on plaanis uute käitlusväljakute ja ärisuundade arendamine.

Torma Prügila juhatuse liikme Toomas Orumaa sõnul on Aivar Lõhmus Eesti üks parimaid jäätmekäitluse eksperte, kes on valdkonnas töötanud pea 20 aasta. „Soovisime olla esimesed, kes talle atraktiivse tööpakkumise teevad. Mul on väga hea meel, et Aivar otsustas meie pakkumise vastu võtta ja Tormaga Prügila meeskonnaga liituda,“ rääkis Orumaa ja lisas:“Ei ole kahtlust, et Aivar oleks kiirelt uue väljakutse leidnud!“

Torma Prügila juhatuse liikme Toomas Orumaa sõnul on Aivar Lõhmus Eesti üks parimaid jäätmekäitluse eksperte, kes on valdkonnas töötanud pea 20 aasta

Aivar Lõhmus ütleb, et Torma Prügila pakkumine oli meeldiv üllatus. „Mõtlesin, et võtan Väätsa Prügilast lahkudes aja maha ja puhkan mõnda aega, aga siis tuli see pakkumine. Tormal on põnevad arenguplaanid ja tugev partner, kelle toel neid ellu viia – usun, et saan oma oskuste ja teadmistega abiks olla,“ lisas Lõhmus.

Torma Prügila omanikfirma Amestop OÜ üks suurosanikest on Rootsi jäätmekäitlusettevõte Ragn-Sells. Ragn-Sellsi juhatuse esimehe Rain Vääna sõnul on Aivaril Eesti jäätmemajandusest parimad teadmised ja mees oli ka üks põhjustest, miks Ragn-Sells soovis omandada just Väätsa Prügila. „Aivar juhtis Väätsa Prügilat peaaegu 20 aasta. See tähendab, et juhina suutis ta pikaliselt tagada ettevõtte tööshoidmise ja tegutses alati selgete põhimõtete järgi. See oli üks oluline argument, miks Ragn-Sellsil oli nii suur huvi Väätsa vastu. Teadsime, et Väätsa puhul ei oota meid ees ebameeldivaid üllatusi,“ ütles Vääna.

Jõgevamaal asuv Torma prügila on üks viiest täielikult keskkonnanõuetele vastavast prügilast Eestis, mis tegutseb alates 2001. aastast.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga