Ragn-Sellsi ajaloo suurim AUTOPARGI UUENDUS

Mitmetest rahuolu küsitlustest on välja tulnud, et autojuhtide motivatsiooni enim mõjutavaks teguriks on autode tehniline korrashoid. Kui auto on korras siis saab tööle keskenduda ja see mõjutab loomulikult positiivselt ka sissetulekut.

Sarnast vajadust näitas ka kliendirahulolu uuring, mis ütles, et kõrge teeninduskindlus on kõige olulisem valikukriteerium, st Ragn-Sells oodatakse, et osutame oma teenuse kokkulepitud ajal, kokkulepitud viisil.

26 uhiuut autot

2018. aastal sõlmisime Scaniaga lepingu uute autode tarnimiseks. Eelmisel aastal tarniti kokku 8 uut pressautot, millest 3 läksid Lääne regiooni, 2 idasse ja  2 l õunasse ning 1 põhja regiooni.

2019. aasta on lisaks toonud 5 uut pressautot ning 8 on veel tulemas. Lisaks klassikalistele pressautodele tuleb igasse regiooni ka spetsiaalne, kraanaga süvamahutite teenindamiseks mõeldud autod, mis muudavad Ragn-Sellsi kindlasti maa-aluste konteinerite tühjendusvõimekuse turu parimaks ja seda üleriigiliselt.

Tulemas 5 uut konkslifti

Ehitusettevõtete ja suurte äriklientide teenindamise kvaliteeti suurendavad aga 5 saabuvat konksliftveokit, millest 3 läheb Põhja regiooni, 1 idasse ja 1 Lääne regiooni.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga