Ragn-Sells pärjati taas pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega

Ragn-Sells pärjati taas pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega

2018. aastal tunnustati Ragn-Sellsi Sotsiaalministeeriumi poolt loodud programmi raames pere- ja töötajasõbraliku märgise kuldtasemega. Möödunud aasta detsembris toimus saadud tunnustuse järelhindamine ning on suur rõõm tõdeda, et Ragn-Sellsi tegevust hinnati taaskord kõige kõrgema ehk kuldtaseme vääriliseks!

Pikaajaline ja läbimõeldud plaan

Pere- ja töötajasõbraliku märgisega tunnustatakse organisatsioone, kes väärtustavad oma töötajaid, panustavad peresõbralikku töökultuuri ning peavad oluliseks töö ja pereelu tasakaalu. Sel korral kiitis komisjon Ragn-Sellsi pikaajalise ja läbimõeldud plaani eest:

„Tunnustame Ragn-Sellsi selle eest, et ettevõttel on olemas pikk plaan kuni 2023. aastani ning fookuseks on töötajate väärtustamine, turvaline töö, kliendikeskus, kaasav ja coachiv juhtimine ning tööandja bränding. Näeme, et tegelete pere- ja töötajasõbralikkuse teemaga süsteemselt ning teadvustatult,“ kiitis komisjon.

Lisaks tehtud töö tunnustamisele, tõi järelhindamise komisjon välja ka väljakutseid, millele edaspidi tähelepanu pöörata ning mille suure rõõmuga vastu võtame! „Selline tunnustus on kogu ettevõtte jaoks kindlasti väga oluline ning selle nimel on eelnevad aastad väga palju tööd tehtud. Uued sihid järgnevateks aastateks on seatud ning usume, et suudame ka edaspidi olla meie töötajatele hooliv ning innustav tööandja,“ lisas Ragn-Sellsi personalijuht Irene Metsis.

Ragn-Sells tänab komisjoni innustava tagasiside eest ning kõiki oma partnereid, tänu kellele oma töötajate heaolu pidevalt parendada saame! Rohkem infot SIIN.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga