VIDEO: UHIUUED KONKSLIFTID on kohal

Viis uhiuut konkslifti jõudsid Eestisse ja Scania andise need augustis Ragn-Sellsile üle. Uued autod viivad meie teeninduskindluse turu absoluutsesse tippu. Uued autod on ohutumad, töökindlamad, säästlikumad ja töötajasõbralikumad.

AINULAADNE TURVASEADELDIS– AUTOMAATNE KOORMAKATE

Uued autod on täis moodsat turvatehnikat: isepidurdusüsteemid, tagurdusandurid jpm. Kuid on üks vidin, mis on tavapärasest erinev – automaatne koormakatte süsteem. Kui seni tuli näiteks täis ehitusjäätmete konteinerit minna käsitsi võrguga katma, mis oli autojuhile ohtlik, kuna ta ei teadnud, kas konteineris olevad jäätmed onstabiilsed või on seal midagi teravat. Koorma katteta jätmine oleks aga olnud ohtlik kaasliiklejatele. Uuel autol on aga automaatne koormakatte süsteem, mille puhul pole juhil vajadust konteineri otsa ronida. Teadaolevalt on sellise ohutusüsteemiga Ragn-Sellsi autod täna Eestis ainulaadsed.

KLIENTIDE OOTUS SAAB TÄIDETUD

Hiljaaegu lõpetasime ehitusklientide seas kaardistuse, millist teenust nad meilt ootavad. Selgus, et soodsamast hinnast on tähtsam teenindusvõimekus ehk konkurentsieelis on sellel, kes suudab kiiremini reageerida ja pakkuda paremat teeninduskindlust.

Korras autopark, sh uued autod, annavad kindlasti üliolulise panuse selle eelise täitmisesse.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga