Konteinerite puhastamine lumisel ajal

Väike tegu, suur tänu – talvine konteinerite puhastamine

Ragn-Sellsi jäätmeveoga tegelevad autojuhid on üks vägev tiim, kelle abivalmidus ja sitkus leiab igapäevaselt kiitust ka klientide poolt. Kui meil klientidena tuleb tänava äärde viia üks konteiner, siis autojuhtidel tuleb päevas tühjendada umbes 300 konteinerit. Lumerohke talv muudab nende niigi füüsilise töö veelgi koormavamaks, seda nii libeduse kui ka lumes raskesti liigutavate konteinerite tõttu.

Kuidas on õige konteinerit lumest puhastada?

Palun tõstke konteinerid tühjenduspäeval tee äärde. Lisaks tagage, et konteiner oleks lumest puhas, sh nende kaas. Metallmahuti puhul tuleb jälgida, et puhtad oleksid nii väikesed kui ka suured luugid. Samuti tuleb puhtaks lükata nii sõidutee kui ka mahutini viiv tee.

Allpool toome välja mõned näited, millest mahutite puhastamisel juhinduda. Aitäh mõistva suhtumise eest ja kõigile, kes konteinerite puhastamise eest siiani hoolitsenud on!

Kategooriad: Muu

4 Kommentaari

  1. Tere. Panen hommikul lumest puhta konteineri tee äärde ja lähen tööle. Lund sajab ja prügiveo auto tuleb umbes 12.00-14.00 Seeaeg sajab konteiner uuesti lund täis ja ümbrus ka. Ma ei tule töölt ära,et hakkan konteinerit valvama ja puhastama.

    1. Kindlasti ei eelda me, et peate keset päevaseid toimetusi konteinerit veel lisaks puhastama või valvama hakkama. Vaadates siinseid näidispilte, usun, et nõustute – nende konteinerite esised ei ole eelneval õhtul või hommikul puhastatud ning seda tuleb paraku üpris tihti ette. Küll aga aitäh, et hoolitsete enda mahuti ja selle ümbruse puhastamise eest – oleme väga tänulikud!

  2. Jaa,seda lund oli ikka meeletult.Kuressaare Aia tn.Ja kuna järgmine päev oli just prügikasti tühjendus,siis andis kaevata,ei ole küll pikk maa,aga et autojuht kastini pääseks.
    See on ju normaalne ,et tehakse tee kastini ja siis võiks päris kast tühjendamata jätta,kui polejuurdepääsu.
    Aitäh,autojuhtidele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.