Uus autopark on Ragn-Sellsi teeninduskindluse tõstnud 99,8%

Perioodil 2019/2020 on Ragn-Sells teinud ettevõtte suurima investeeringu autopargi uuendamisse. Kokku soetati 28 uhiuut, kõige kaasaegsema ohutustehnikaga ja kõrgeimatele EURO6 keskkonnanormidele vastava mootoriga Scania veokit.

Uued autod tagavad turu parima teeninduskindluse

Autopargi uuendamise eesmärgiks oli tagada jäätmekäitlusturul kõrgeim teeninduskindlus. Ragn-Sells osutab aastas üle 2,4 miljoni teenuse, tänu uutele autodele on tehnilistest riketest põhjustatud teenuste ärajäämised parktiliselt kadunud ja 2020. aasta esimeses kvartalis teostasime 99,8% protsenti teenustest kokkulepitud päeval.

Fookuses ohutus

Uute autode soetamisel oli üheks oluliseks eesmärgiks liiklusohutuse suurendamine. Suur osa aastast on Eestis üsna pime ja sobune ning sellest tulenevalt on autojuhtidel nähtavus pidevalt piiratud. See suurendab kitsastel linnatänavatel suurte autodega manööverdamisel erinevaid riske. Siit mõned näited uute autode ohutusvarustusest

ALKOLUKK
Auto käivitub vaid juhul, kui autojuht on eelnevalt puhunud alkomeetrisse. Kui süsteem tuvastab, et juht on kaine, laseb ta juhil auto käivitada.

REHVIRÕHU ANDURID
Säästliku ja ohutu sõidu tagamiseks on autodel rehvirõhu andurid, mis mõõdavad igat rehvi eraldi ja kui mõni neist peaks tühjenema, kuvatakse juhile armatuurlauale täpne info, milline rehv on tühjenenud ja kui palju selles rõhku veel on.

TURVAPADJAD
Kui sõiduautodel on turvapadjad juba aastakümneid olnud standardvarustuses, siis rasketehnika puhul on see seni olnud pigem lisavarustus. Kõik meie uued autod on varustatud juhi turvapadjaga.

RAJAHOIDJA
Nutikas juhiabiline, mis teavitab juhti sellest, kui auto hakkab sõidujoonte vahelt välja kalduma.

TAGURDUSKAAMERA
 parema nähtavuse tagamiseks on autodele paigaldatud lainurkkaamera, mis tagurdamisel automaatselt sisse lülitud ja annab autojuhile parema vaate auto taga toimuvast, sh võimalikest takistustest ja jalakäijatest.

HANDSFREE
Mobiiltelefoni kasutamine on tõusnud üheks peamiseks liiklusõnnetuste põhjusteks. Meie uutel autodel on käedvaba-süsteem juba tehasevarustuses, mis lubab juhil vajadusel telefonikõnesid teha ilma telefoni käes hoidmata.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga