Märtsis uuenevad Ragn-Sellsi tüüptingimused

Alates 1. märtsist 2021 hakkavad kehtima uuenenud Ragn-Sellsi tüüptingimused ning sellega seoses toome lühidalt välja mõned punktid, mis parema teeninduse huvides täpsustatud ja uuendatud saavad.

Kõige mugavam ja soovituslikum viis on lepinguid sõlmida ja muuta Ragn-Sellsi iseteeninduskeskkonnas. Soovi korral on seda jätkuvalt võimalik teha ka e-posti teel või kohalikus teenindusbüroos.

Keskkondliku jalajälje pisendamiseks me äriklientidele paberkandjal arveid enam ei väljasta. Klientidele, kes aga soovivad lisaks e-arvele ka paberarvet, lisandub sellekohane lisatasu.

Vähenenud on viivisemäär, mis arve mittetähtaegse tasumise korral on 0,03% (varasemalt 0,2%).

Ohtlikke jäätmeid võtame vastu vaid lepingulistelt klientidelt ohtlike jäätmete saatekirja alusel. Turvalisuse huvides, ei saa me vastu võtta saatekirjas nimetamata ohtlikke jäätmeid ning sellisel juhul rakendatakse tühisõidutasu.

Kinnistul paiknevate rohkemate jäätmevaldajate mahutite eristamiseks tuleb paigaldada mahutile märgistus jäätmevaldaja nime ja tekkekoha aadressiga.

Võimalike õnnetuste vältimiseks tuleb süvamahuti tühjendamisel tagada veokiga ligipääs vähemalt 3 m kauguselt. See tähendab, et jäätmeveoki peatumiskoha ja süvamahuti vahelisel alal ei tohi olla liiklusvahendeid ega muid takistusi.

1. märtsist kehtima hakkavate tüüptingimustega saate tutvuda SIIN.

PS! KÕIGE TÄHTSAMAD ON OMAVALITSUSE POOLT KEHTESTATUD JÄÄTMEVEDU REGULEERIVAD TINGIMUSED!
Rõhutame, et kohaliku omavalituse poolt kehtestatud korraldatud jäätmeveo tingimused ja jäätmehoolduseeskirjad on ülimuslikud ja Ragn-Sellsi tüüptingimused rakenduvad alles siis, kui need puuduvad või need ei reguleeri teatuid jäätmeveo teenuse aspekte.

Kategooriad: Muu

10 Kommentaari

  1. Kas prugiveo hind muutub? Täna juba 12.veebr. 2021. Kas seadusega ei peaks lepingu muudatustest teavitama klinete 1 aega varem? Palun täpsustage olukorda. Ei leidnud mingit uut prugiveo lepingu manustest. Lugupidamisega, M. Raig

    1. Täpsustasime vaid teenuste tingimusi ning teenuste hinnad jäävad samaks. Esmakordselt teavitasime tüüptingimuste muudatustest jaanuaris (eraldi kirjaga) ning lisaks on info kirjutatud ka viimaste kuude arvetele. Praeguses kliendikirjas kajastasime teemat veel viimast korda meeldetuletuseks. Ilusat uut nädalat!

  2. Prügikastil ei soovi oma nime panna! Piisab aadressi! Teie tingimused võiks olla vene keeles ka, pole aega tõlgida nii palju tekste!

  3. Tere, miks ma peaksin tegema uue lepingu kui mul on see leping juba tehtud teie firmaga ammu aega tagasi , milleks selline bürokraatia. Kirjutage palun vastus, kas vana leping ei sobi enam. Lugupidamisega Helve Meriroos

    1. Tere, Helve! Tüüptingimused uuenevad automaatselt ning uut lepingut ei ole tarvis teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga