TOP5 | Need lood huvitasid Ragn-Sellsi kliente kõige rohkem

Lõppevale aastale omaselt heitsime meiegi pilgu tagasi, et selgitada välja Ragn-Sellsi klientidele kõige enam huvipakkuvad lood. Tulemus? On suur rõõm tõdeda, et erilist huvi äratab lugejates jätkuvalt just sorteerimisalane teave! Vaata järgi, kas need 5 harivat artiklit 2023. aastast on ka Sinuni jõudnud?

#1 Biojäätmete sorteerimine

Üheskoos avastasime biojäätmete sorteerimise parimaid tavasid. Oleme veendunud, et kõik artikli lugejad on tänaseks saavutanud biojäätmete sorteerimise kõrgeima pilotaaži! Loe rohkem siit.

#2 Sorteerimise meistriklass – 25 nippi, kuidas sorteerida nagu proff

Kogusime kokku 25 parimat nippi, mis aitavad sorteerida mistahes liiki jäätmeid. Mida korralikum on konteinerisse pandud materjalide sisu, seda rohkem saame meie seda ringlusse suunata. Loe rohkem siit.

#3 Testi oma teadmisi! Kuhu panna tetrapakend? Aga aknaklaas?

Suurima heameelega panid kliendid oma teadmised proovile ka väikese sorteerimistestiga. Kas mäletad, kuidas Sinul test läks? Proovi testi siin.

#4 Kilest, paberist või puuvillast poekott – milline valik on keskkonnasäästlikum?

Üllatavalt mõjus paljudele seegi, et valikud, mis esmajoones tunduvad ilmsed, võivad vahel hoopis vastupidist efekti omada. Millist kotti Sina täna kasutad? Loe rohkem siit.

#5 Mida tähendavad märgid (plast)pakenditel?

Üha enam tõuseb huvi selle vastu, mis asjadest edasi saab. Omalt poolt tõime välja 6 majapidamises levinud plasti ning selgitasime, kus neid leidub ja mis nendest peale tarbimist edasi saab teha. Loe rohkem siit.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga