Too kevadkoristuse käigus tekkinud jäätmed jäätmejaama või võta Big-Bag

Tunned – õhus on kevadet? Ööd on veel krõbedalt külmad, aga päeval on üha enam juba tunda, et kauaks see lumi siia ei jää. Üha rohkem tahaks aega õues veeta. Ma ei tea, millest see tuleb, aga kevadel tekib vägisi soov suurkoristuseks. Soov koristada kodu, keldrit, garaaži. Muudest aastaaegadest enam on just kevadeti ka aias eriti mõnus koristada.

Võta kevadkoristusele appi Big-Bag

Et kevadkoristust eriti mugavalt sujuks võta endale kogumisvahendiks 1m3 Big-Bag, mille saad hiljem ise jäätmejaama viia või tellida äraveo Ragn-Sellsist.
Big-Bagi suur eelis on see, et võid soovikorral sinna ka suvi läbi ehitusprahti vms koguda ja alles siis äraveo tellida, sest mingit renti sellel ei ole.
Big-Bag kott on väga tugevast materjalist ja selle kandevõime on uskumatu – 1250 kg.

Loe rohkem: www.ragnsells.ee/bigbag

Too jäätmed jäätmejaama – TASUTA

Võib-olla on Sul talve jooksul läinud katki mõni mööbliese, pesumasin või on garaažinurka kogunenud talvise remondi tulemusel ehitusjäätmeid. Millega iganes tegu, võid need tuua jäätmejaama! Jäätmejaamas on paljude jäätmete äraandmine tasuta.
Vaata lähemalt: www.ragnsells.ee/jäätmejaamad

Mõnusat kevadet!
Ragn-Sells

Kategooriad: Muu

3 Kommentaari

  1. Head kolleegid!
    Et olen aastaid tegelnud jäätmekäitlusega (see sõnagi minult pärit), julgen end kolleegiks nimetada. Milleks Big-Bag? Praegu koostatavasse õpikusse tuleb kindlasti suurkott.
    Tervitades Aleksander Maastik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga