Tehase põleng ei mõjuta klientide teenindamist!

Ragn-Sellsi tehase põlengul on kogu ettevõtte tegevusele küll arvestatav mõju, kuid anname endast kõik, et kliendid saaksid plaanitult teenindatud ja valdav osa teenustest jätkuvad klientide jaoks muutumatul kujul.

Tehase põleng on tekitanud palju emotsioonide ajel loodud arvamusi, mis enamjaolt ei ole paraku  tõesed või on üle võimendatud. Rõhutame veel kord, et Ragn-Sellsi on alati järginud ja järgib ka edaspidi vastutustundliku ettevõtluse põhimõtteid. Meie visiooniks on vaatamata tänastele väljakutsetele olla klientide esmane valik ja osutada turu parimat teenust.

MUUDATUSI VAID ÜKSIKUTES TEENUSTES

Jäätmekütuse tehase põleg mõjutab vaid üksikuid teenuseid, need on valdavalt jäätmete impordiga seotud, ning mõningaid ümberkorraldusi tuleb teha seoses ohtlike jäätmete käitlemisega. Kuid isegi kui me täna enda tehases käidelda ei saa, saame vooge suunata oma partneritele ja teistesse käitluskohtadesse.

HETKEL VARA VEEL ÖELDA MIS JUHTUS

Hetkel on teada koht millisest tehase piirkonnast tuli alguse sai, aga uurimine peab selgitama millest, selle selgitamiseks on  Päästeamet ja Keskonnainspektsioon ja alustanud uurimist. Hetkel keskendume täielikult klientide teenindamisele ja uue tehase rajamisele, milline see olema saab otsustame lähiajal, sest võrreldes eelmise tehasega on vahepeal on muutunud nii turg, keskkonnapoliitika suunad kui ka tehnoloogia.

 

 

 

 

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga