STATISTIKA: autopargi sooritus on uute autodega tõusnud 26%

Kui autopark vajab täiendust on alati otsustamise koht, mis on mõistlikum – kas osta võrdlemisi soodsa hinnaga kasutatud autod teadmisega, et varem või hiljem vajavad need täiendavat remonti või osta uued, kuid kordades kallimad autod?

Numbrid annavad üha selgemat kinnitust, et valik uute autode kasuks on olnud õige. Esiteks on palju positiivset tagasisidet uute autode kohta tulnud autojuhtidelt, kelle sõnul on need mugavad ja töökindlad ning lasevad keskenduda tööle.

TARNEAHELA JUHT INGRID UIBUKANT:


Uute autode töökindlust tõestab ka statistika. Kõige kõnekam on fakt, et 10 uut autot on kogu Ragn-Sellsi autopargi tööoperatsioonide arvu suurendanud 26%.

Kõnekas näide Valgamaalt

Valgamaa KOJV piirkond oli esimene, mis sai uue auto ja sealt on juba võtta head võrdlustatistikat. Näiteks uue autoga kulub sama konteinerite arvu teenindamiseks ühes kuus 78 tundi vähem tööaega!

Kui varem juhtus, et auto läks katki,siis tuli see ära tuua, parandada, saata uuesti ringile, teha ületunde jne. Nüüd uue autoga tööseisakuid praktiliselt ei ole. Ka läbitav distants on Valga KOJV-s vähenenud 805 km jagu kuus just sel samal põjusel, et auto katkiminemisest tingitud topeltsõitmised jäävad ära.

Lisaks on auto koormatuse aeg kuus kasvanud 180 tunnilt 300-le. See tähendab, et kui auto on korras, siis autojuhid saavad keskenduda oma tööle, mitte remondijärjekorras ootamisele, mis paraku ei loo mingit väärtust klientidele, autojuhtidele ega ka ettevõttele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga