Seal kus teised näevad lõppu näeme meie uue algust. Kõik algab siit.

Sotsiaalministerium valis Ragn-Sellsi peresõbraliku tööandja märgise pilootprojekti

Autor: | Kuupäev: 20.02.2017 | Kategooria: Muu | Kommentaare: 0
peresobralik_ettevõte_ragnsells

Sotsiaalministeerium tutvustas aasta alguses peresõbraliku tööandja märgist, mis võimaldab töötajatesse ja töökeskkonda panustavaid ettevõtteid selgemalt eristuda. Ragn-Sellsi on koos kolme teise ettevõttega kaasanud pilooti, mis aitavad märgisega seotud tegevusi testida ja ka parendada. Tulevikus jääme teistele märgise taotlejatele mentoriks. Aitäh usalduse eest ja anname endast parima, et töötajasõbralik hoiak leviks laiemalt.

Näiteks annab peresõbraliku tööandja märgis tööotsijale vihje, millises ettevõttes hinnatakse töötajate soove ning vajadusi töö- ja pereelu ühitamiseks.

kaire_soovikRagn-Sellsi personalijuht Kaire Soovik:”Töökoht peab olema tervikliku elustiili osa!”

“Inimesed veedavad tööl suure osa oma päevast ja tahame väga, et see oleks mõnus aeg. Pingutame selle nimel, et Ragn-Sellsis töötamine oleks kui elustiili osa.  Meie valdkonnas on kõige kõrgemal kohal  töökeskkond, sh tööohutus, samuti hoolitseme töötajate arengu, sportimisvõimaluste ja tervise eest. Töötajast hoolimine saab alguse lihtsatest asjadest – ka töötavad inimesed soovivad käia koolis, vajavad vaba päeva perekondlikel põhjustel. Meil on kõiges selles toetav suhtumine. Samuti ei ole harvad juhud, kui meie töötajatel on lapsed ja koduloomad tööl kaasas. Et inimesed saaksid puhatud ja oma perega rohkem aega veeta, on meil 35 puhkepäeva. Väga hinnatakse Ragn-Sellsi puhul ka põnevat taaskastussektorit ja ettevõtte usaldusväärsust,” selgitas Ragn-Sellsi personalijuht Kaire Soovik ja lisas, et alati on hea tunne, kui tehtud tööd märgatakse ja pilooti kaasamine seda ilmselgelt on.

PERESÕBRALIKU TÖÖANDJA MÄRGISE TAOTLEMINE

Peresõbraliku tööandja märgist saavad taotleda kõik tööandjad nii avalikust, kolmandast kui ka erasektorist. Enne märgise taotlemist ei pea tööandja olema eelnevalt kasutusele võtnud peresõbralikke meetmeid. Taotlemiseks piisab sellest, kui tööandjal on soov areneda ning peresõbralikku organisatsioonikultuuri rakendada.
https://www.sm.ee/et/uudised/tanasest-saab-hakata-taotlema-peresobraliku-tooandja-margist

Lisa kommentaar

Palun täitke nõutud väjad märgitud tärniga (*)