Ragn-Sellsi uus admistratiivjuht on Meelis Männik

Ragn-Sellsi uus juhatuse liige on Meelis Männik

Ragn-Sells AS-i uus juhatuse liige ja administratiivjuht on alates 23. juulist Meelis Männik.

Ragn-Sellsi uus admistratiivjuht on Meelis MännikViimased kaheksa aastat on Meelis Männik töötanud panganduses. 2012-2013 oli ta AS UniCredit Bank Eesti krediidiosakonna juhataja, aastatel 2005-2012 Nordea Finance Estonia, finants- ja controlling osakonna juhataja (CFO) ja eelnevalt audiitor KPMG-s.

“Otsisime oma meeskonda tugeva ärianalüüsivõime ja laialdaste IT-valdkonna teadmistega inimest. Meelise kogemused ja oskused vastavad nendele ootustele. Lisaks sobib meie meeskonnaga suurepäraselt tema positiivne ja arengule suunatud maailmavaade,” ütles Ragn-Sellsi juhatuse esimees Rain Vääna.

“Tugiteenuste juhina on ta eesmärk säilitada olemasolevat kvaliteeti, lisaväärtusena ootame uuendusmeelseid ja värskeid ideid“ lisas Vääna.

„Otsustasin Ragn-Sellsi kasuks harvanähtava selge ja ambitsioonika visiooni tõttu, mille suunas ettevõte liigub. Tean juba praegu, et mul saab olema väga arendav ja huvitav ametipositsioon,” ütles Meelis Männik.

Senine juhatuse liige Argo Rannamets liigub ametipositsioonil edasi ning töötab alates 1. juulist 2013 Ragn-Sellsi Ida-Euroopa tugifunktsioonide direktorina.

 

Kategooriad: Muu

2 Kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga