Ragn-Sells valiti Eesti üheks vastutustundlikumaks ettevõtteks

Ragn-Sells valiti Eesti üheks vastutustundlikumaks ettevõtteks?

Jaanuari lõpus jagati seitsmendat korda tunnustust Eesti ettevõtetele, kes oma igapäevases tegevuses panustavad keskkonda ja hoiavad au sees jätkusuutlikke ja vastutustundlikke põhimõtteid. Ragn-Sells AS pälvis kolmandat aastat järjest hõbetaseme kvaliteedimärgise.

„Erasektoris näeb üha enam ettevõtteid, kellele on madalaima hinna asemel tähtsamad muud väärtused – keskkonnahoid, töötajate heaolu ja tervis. Sarnaselt teiste ettevõtjatega soovin, et ka avalik sektor näitaks selles osas rohkem eeskuju, väärtustades vastutustundlikku ettevõtlust. Tänased hanked keskenduvad veel liialt hinnale, kuid oluline on ka see, millest hind kujuneb – millise keskkonnajäljega, kas maksud on tasutud ja kas ettevõtted, mis odavpakkumisi teevad, on ikka jätkusuutlikud,“ märkis Ragn-Sells ASi juhatuse esimees Rain Vääna.

Jätkusuutlike ja vastutustundlike põhimõtete rakendamise head taset näitav kuld-, hõbe- või pronkstaseme kvaliteedimärgise sai 49 Eesti ettevõtet.

Analüüsiti nende keskkonnaalast tegevust, kogukonnaga arvestamist ja erinevate osapoolte kaasamist, ühiskonna arengusse panustamist, tegevuse läbi­paistvust ja eetilisust, töötajate tervisesse ja arengusse panustamist ning inimeste eraelu ning erinevustega arvestamist.

Vastutustundlikud ettevõtted 2014

Vastutustundlik_ettevotlus_2014

Eesti vastutustundlikumad ettevõtted Ragn-Sells

Ragn-Sells valiti Eesti üheks vastutustundlikumaks ettevõtteks

Kõikide vastutustundliku ettevõtluse kvaliteetimärgise saanud ettevõtetega saad tutvuda:
http://www.csr.ee/Uudised-page-55/50-ettevotet-said-jatkusuutliku-ettevotluse-indeksi-kvaliteedimargise-id-329/

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.