STEP-programm Ragn-Sells

Ragn-Sells liitus sotsiaalset vastutustundlikkust edendava STEP-programmiga

STEP-programm toob kokku õigusrikkumise taustaga 15-26-aastased noored ning vastutustundlikud tööandjad ja õppeasutused. Programmiga soovitakse juhtida tähelepanu, et vaatamata minevikule võib õigusrikkumise taustaga noor soovida oma elustiili muuta ning jätkata haridusteed, leida töökoht või panustada mõnel muul moel ühiskondlikult olulistesse tegevustesse. Programmiga liitunud noorel on võimalik osaleda nõustamisteenuses, mille lõppeesmärgiks on noore tööle või õppima suundumine.

Ragn-Sellsi personalijuhi Irene Metsise sõnul kõnetas programmi missioon ettevõtet väga: „Ragn-Sells panustab organisatsioonina väga palju maailma muutmisse ning STEP-programmiga liitumine on üks võimalusi, kuidas sellesse läbi noorte inimeste kaasamise veelgi enam panustada. Programm võimaldab meil aidata noortel inimestel end uuesti leida, toetada neid rajale tagasi saamisel ning võimaldada stabiilset ja korralikku töökohta,“ sõnab ta. Tänaseks on Ragn-Sellsis juba kaks noort inimest töö leidnud ning koostööd järgmiste noorte toetamiseks jätkatakse kindlasti.

Programmiga on nii noortel, tööandjatel kui ka teistel spetsialistidel ja vabatahtlikel võimalik liituda programmi kodulehel: https://step.ee/.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.