Ragn-Sells annetab jõulukingituste raha heategevuseks

Jõulud on kinkimise ja koosolemise aeg. Kingituse tegemine pakub vähemalt sama palju rõõmu kui kingituse saamine. Mõelda vaid, kui saaksime materiaalse kingi asemel anda kellelegi midagi olulisemalt väärtuslikumat, näiteks elu? See oleks imeline!

Üheskoos on meil võimalik selliseid imesid teha. Sel aastal ei too me teile jõulukingitust, vaid annetame selleks planeeritud raha neile, kelle jaoks on see eluliselt tähtis.

See on meie ühine heategu

KEDA TOETAME

Toetust vajavad paljud ja alati on raske otsustada, keda aidata. Meie valisime välja 3 toetusfondi, kelle vahel Ragn-Sells jagab 2000€. See on Ragn-Sellsi klientide ja partnerite ühine kingitus.
Kui soovid sellele veel lisa annetada, siis teeb see rõõmu meile ning eelkõige just saajatele.

 

TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUMI LASTEFOND

tartu_ulikool_lastefond

Tartu Ülikooli Lastefond on koos toetajatega 16 aasta jooksul aidanud enam kui tuhandet last. Fondi abisaajate hulgas on näiteks lapsi, kes põevad haiguseid, mida esineb vaid ühel miljonist.
Siin saad Lastefondi täiendavalt toetada. https://www.lastefond.ee/kuidasaidata

 

VARJUPAIK IGALE LOOMALE KODU

varjupaikade_mtuEestis satub igal aastal tänavale tuhandeid loomi, kes otsivad endale uut kodu. Nagu nimigi ütleb, onvarjupaik „Igale loomale Kodu“ võtnud selle enda missiooniks.
Siin saad loomade varjupaika täiendavalt toetada. http://varjupaik.ee/toeta/

 

VÄHIRAVI FOND KINGITUD ELU

kingitud_elu

“KINGITUD ELU“ on õlekõrs vähihaigetele, keda ei saa aidata Eesti Haigekassa. Fond aitab rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse täisväärtuslikult kauem elada või koguni terveneda.
Siit saad lisaks annetada Kingitud elu vähiravifondile https://kingitudelu.ee/annetajale

 

haid_joule

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga