RAGN-SELLS TOETAB: Pikema sõpruse päev!

Teate seda nalja, et mees läheb arsti juurde… Kahjuks ongi seesama lause juba ise naljaks muutunud. Rain Vääna proovib seda suhtumist muuta.

Ragn-Sellsi juht Rain Vääna on juba mitmeid aastaid võtnud sõpradega kord aastas ühe vaba päeva, et minna üheskoos tervise kontrolli ja veeta üks meeleolukas päev. Eelmisel aastal näiteks järgnes tervisekontrollile balleti tund ja õhtusöök.

Nüüd on Rainil idee muuta see kontseptsioon kättesaadavaks kõigile meestele ja sellega seoses kutsus ta ellu Pikema sõpruse päeva.

Pikema sõpruse päeva eesmärk on panna mehed iseendast rohkemhoolima ning oma tervist regulaarselt kontrollima. Nii saab elada rohkemaastaid tervena, olla õnnelikum isa, sõber veel pikkadeks aastateks, vanaisa,kes näeb oma lapselapsi ja ehk ka lapselapselapsi.

Novembris sõpradega koos arsti juurde

Novembris kogu oma lähedased sõbrad kokku ja veetke üheskoos üks meeleolukas päev.  Käige koos tervisekontrollis, leidke mingi mõnus aktiivne ühistegevus või loeng ning lõpetage päev näiteks ühise õhtusöögiga.

Pikema Sõpruse Päeva algatuses on oodatud kaasa lööma kõik Eesti mehed, kuid kõige enam oodatakse oma tervist kontrollima mehivanuserühmas 40-50 eluaastat. 

Hommik Anuga – mis toimub pikema sõpruse päeval

Rain käis oma sõpruskonnaga ETV saates „Hommik Anuga“rääkimas, kuidas see kõik alguse sai. 

Rohkem infot leiad veebist või Facebookist.

Kategooriad: Muu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga