PEREPÄEV LOOMAAIAS: mis toimub ja kuidas saan sisse?

Juba sellel laupäeval, 1. juunil toimub Tallinna Loomaaias Ragn-Sellsi perepäev. Sellega seoses on tekkinud mõned küsimusi, näiteks: kuidas ma sisse saan või mis seal täpsemalt toimub? Siin anname vastused olulisematele küsimustele.

KUIDAS MA SISSE PÄÄSEN 

Ragn-Sellsi töötajatele ja nende peredele on sissepääs loomaaeda tasuta 1. juunil ajavahemikul 11:00 – 12:00 loomaaia Lääneväravast, mis asub loomaaia Õismäe-poolsel küljel, Ehitajate tee 150 (ära aja segamini Rocca Al Mare poolse küljega). 

ANNA KINDLASTI TULEKUST TEADA

Palun registreeri end anna-liisa.padosepp@ragnsells.com ja lisa kindlasti, mitu inimest koos Sinuga tulevad. Anna-Liisa võtab teid loomaaia Lääneväravas vastu kella 11.00-12.00.

MIS PEREPÄEVAL TOIMUMA HAKKAB 

Perepäeva programm on järgmine:

Kell 12:00 Rebase piknikuplatsil saab süüa-juua

Alustuseks ootab Ragn-Sellsi perepäevalisi piknik Rebase piknikuplatsil, kus on kergeid suupisteid kõhutäiteks ja jooki janu kustutamiseks.

Kell 12:45 Laste joonistusvõistluse autasustamine

Tunnustame kõiki võistlusel osalejaid. Kui Sinu laps ei ole veel jõudnud oma joonistust teemal „Minu ema ja isa töötavad ohutult“ valmis teha, siis veel jõuab osaleda. Kui pilt on valmis, võta see loomaaeda kaasa. Kõikide joonistajate vahel loosime välja auhindu. 

Kell 12:45-… Loomaaia külastus + eriatraktsioonid

Peale kehakinnitust ja joonistuste ülevaatamistsaavad kõik külastada loomaaeda ja teha seda enda jaoks sobivas tempos jamarsruudil. 1. juuni on ka Lastekaitsepäev, mille puhul on loomaaias palju eriatraktsioone ja lisategevusi, millega saad tutvuda SIIN.

Võta oma pere kaasa ning veeda üks mõnus ja meeleolukas suvepäev Tallinna Loomaaias!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga