Kuula järgi! Ragn-Sells käivitas uue vestlussarja Circular Table Talks

Vestlussari Circular Table Talks on Ragn-Sellsi ja maailma suurima kliimaküsimustega tegeleva võrgustiku We Don’t Have Time poolt ellu kutsutud kuueosaline vestlussari. Põhjalikke arutelusid on omavahel kutsutud pidama rahvusvahelised ringmajanduse eksperdid, toomaks näiteid innovaatilistest ringmajanduslahendustest, mille abil taastada jätkusuutlik elukeskkond. Ühtlasi mõtestatakse ümber jäätmete tähendus tänases maailmas.

Tänaseks on järelkuulatavad ja -vaadatavad ka juba kaks esimest episoodi. Esimeses episoodis „Süsinikdioksiidi hinnastamine – kas võti kliimamuudatuste jaoks?“ on fookuses – nagu nimigi ütleb –, üks peamisi kasvuhoonegaase, milleks on CO2. Episoodis arutletakse, kuidas see ringmajanduse abil ressursiks muuta, millist rolli mängib siinjuures süsinikdioksiidi hinnapoliitika ning vaadeldakse selle toetamiseks ka reaalselt rakendatavaid näiteid. Vaata episoodi järgi SIIN.

Treiler – Episood 1

Teises episoodis „Reovesi ja kliimamuutused: iga piisk loeb“ on jutuks innovaatilised lahendused, mis võimaldavad reovetest eraldada lämmastikku, fosforit ja teisi kriitilise tähtsusega aineid. Need toorained on vajalikud näiteks põllumajanduses ja ravimitööstuses, kuid täna ei toimu nende tootmine veel jätkusuutlikel alustel. Vaata episoodi järgi SIIN.

Treiler – Episood 2

Sissejuhatus maailma olulisemale kliimakonverentsile COP26

Koostöös We Don’t Have Time’ga toimus möödunud kuul teinegi koostöö – kliimaseminar „Circularity and The Race to Zero“ –, mis oli sissejuhatuseks maailma olulisemale ja ajalooliseks kujunevale kliimakonverentsile COP26, mis toimub 31.10-12.11 Glasgows.

Omavahel kohtusid kümned arvamusliidrid ja eksperdid üle maailma, otsimaks lahendusi üha süvenevale kliimakriisile. Ragn-Sellsi esindasid kohtumisel Grupi CEO Lars Lindén ning jätkusuutlikkuse juht ning hinnatud arvamusliider Pär Larshans. Kohtumine on järelvaadatav SIIN.

Loe rohkem:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.