Seal kus teised näevad lõppu näeme meie uue algust. Kõik algab siit.

Kadri Simson tunnustas Ragn-Sellsi vastutustundliku ettevõtluse kuldmärgisega

Autor: | Kuupäev: 24.07.2017 | Kategooria: Muu | Kommentaare: 0
vastutustundlik_ettevotlus_ragnsells_kuld

Vastutustundliku Ettevõtluse Galal kuulutati välja need Eesti ettevõtted, kes oma igapäevases tegevuses käituvad vastutustundlikult, hoolivad oma töötajatest ja klientidest ning panustavad keskkonnasäästlikesse lahendustesse. Ragn-Sells pälvis 2017. aastal vastutustundliku ettevõtluse kuldmärgise.

 

„Meie jaoks on vastutustundlik ettevõtlus strateegiline otsus ja see kajastub meie igapäevases töös. Soovime olla klientide jaoks jäätmekäitluses valik number üks, turul keskkonnahoidlike lahenduste väljatöötaja ja oma sektori parimaid tööandjaid. Ragn-Sellsis töötavad inimesed on meie kõige suurem vara ja seetõttu on väga oluline luua neile töökeskkond, mis oleks toetav, arengule suunatud ja hea energiaga. Võtame vastutuse selle eest, et pakume alati parimat võimalikku keskkonnasäästlikku lahendusi oma klientidele ja teeb rõõmu, et meie pingutusi märgatakse,“ selgitas Ragn-Sellsi turundus- ja kommunikatsioonijuht Rainer Pesti, miks peab ettevõte eelmainitud tunnustust oluliseks.

Kokku said tänavu vastutustundlikku ettevõtjat tähistava pronks-, hõbe- või kuldmärgise märgise 56 Eesti ettevõtet. Lisainfo: www.csr.ee

 

Lisa kommentaar

Palun täitke nõutud väjad märgitud tärniga (*)