Keskkonnateemalised podcastid

10 keskkonnateemalist podcasti ja episoodi

Podcast: Cleantech ForEst

Äripäeva raadio rohetehnoloogia ja innovatsioonisaates „Cleantech“ arutletakse ettevõtluse võimalustest rohetehnoloogiate valdkonnas. Vesteldakse kliimaneutraalsusest, raiskamist vähendavatest äriideedest, ringmajandusest ja paljust muust.

Podcast: #ärarääma

Märtsi alguses alustanud Rohegeeniuse ja Eesti Pandipakendi saade ringmajandusest ja keskkonnasõbralikust eluviisist. Esimeses episoodis räägib Harri Moora, mis on ringmajandus ja kuidas me selle suunas liikuma peaksime.

Podcast: Aega on!

Podcasti „Aega on!“ fookus on kvantiteedi asemel kvaliteedil. Juttu tehakse vastutustundlikult valminud rõivastest, ringmajandusest ja paljust muust.

Podcast: ROHEpodcast

Tehnopoli ROHEpodcastis vesteldakse valdkonna spetsialistide, ettevõtjate ja asjahuvilistega erinevatel rohetehnoloogia teemadel rõivatööstusest kuni virtuaalsete elektrijaamadeni.

Episood: Mihkel Kanguriga keskkonna tulevikust

LHV podcasti külaline on Mihkel Kangur ökoloog ja Tallinna Ülikooli vanemteadur , kes räägib keskkonna tulevikust ja sellest, kuidas tarbijad, ettevõtted ja riik saaksid meie koduplaneedi eest paremat hoolt kanda. (24.11.2020)

Episood: Näitajad on punases ning nüüd tuleb mõelda kasule

Saates „Särtsakas Tulevik” uuritakse, kuidas päästa ringmajanduse abil meie elukeskkond, olles samal ajal ka äriliselt edukas. Vaatluse all on ringmajandusettevõtte Replace OÜ ja sotsiaalse StartUpi NutriLoopi ärimudelid. (10.09.2020)

Episood: Keskkonnafilosoofia

Kas ilus ja puhas looduskeskkond ning inimkond on kaks täielikult teineteist välistavat tegurit? Kas inimestel on kohustus vastutada keskkonnamuutuste eest? Nende ja mitmete teiste küsimuste üle mõtisklevad Filotsooni podcastis Ulrike Plath ja Margus Vihalem. (24.05.2020)

Episood: Liisa Aavikuga prügivabast elust

Nullkulu-elustiil näeb ette, et kõik jäägid kasutatakse ümber või komposteeritakse – ikka selleks, et võimalikult vähe äratarbitut jõuaks prügimäele või põletusjaama. Lihtsaid muudatusi saab teha juba igapäevaostudega. Sellest räägib Liisa Aavik podcastis “20midagi”. (15.02.2020)

Episood: Mida saab kodustest pakenditest tulevikus teha?

Ragn-Sellsi kommunikatsioonijuht Rainer Pesti räägib ERR Novaatori saates seitsme pakendi näitel, millisele pakendile saab anda uue elu ning mis muutub paratamatult jäätmeks. (17.05.2019)

Episood: Ringmajandus Eestis

Äripäeva raadios vesteldakse ringmajandusest. Kogemusi ja teadmisi jagab teiste seas Ragn-Sellsi juhatuse esimees Rain Vääna. (12.10.2017)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.