1. detsembril toimub PEREPÄEV Lennusadamas

Jõulukuu esimesel päeval toimub Ragn-Sellsi perepäev Tallinnas Lennusadamas. Tule koos perega ja veeda üheskoos üks põnev ja meeldejääv päev.

Lennusadam on Põhja-Euroopa üks kõige uhkemaid meremuuseume. Siin on ehtne allveelaev Lembit 1930ndatest, paadid ja purjekad, sajandivanune aurik-jäämurdja Suur Tõll, vesilennuk Short 184, miinid, kahurid, simulaatorid ning palju teisi elusuuruses eksponaate. LOE, mida Lennusadamas näha ja teha saab. 

Eriprogramm lastele

Perepäeval on lastele tunniajane programm, millekäigus saavad nad teada, millised on olnud jõulutraditsioonid läbi sjandite -kuidas peeti jõule pikkadel merereisidel, kust leiti kuusepuud, millest meisterdati jõuluehteid ja mida pandi jõuluõhtul lauale? Millised nägid välja jõulud kaugetel eksootilistel lõunasaartel, kuhu merereisid viisid? Kes on Santa Claus ja palju muud.

Lisaks on lastele meisterdamise ring, kus osavate päkapikkude juhendamisel saab õppida jõuluehete valmistamist käepärastest vahenditest – just nii nagu seda tegid ammustel aegadel meremehed.

Registreerimine ja info

  • Üritusele registreeri anna-liisa.padosepp@ragnsells.com
  • Üritus toimub TallinnaLennusadamas, Vesilennuki 6
  • Kohale tule hiljemalt kell 13.30, laste töötuba algab kell 14.00.

Sissepääs Lennusadamasse on 1. detsembril Ragn-Sellsi töötajatele ja nende peredele tasuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga